Často kladené otázky

Koľko ma bude stáť bezpečnostný, alebo kamerový systém?

Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne, a snažíme sa maximálne vyhovieť jeho špecifickým požiadavkám, konečná cena je vypočítaná na základe obhliadky objektu zákazníka a technického riešenia systému.

Mám byt, (dom) v ktorom už bývam. Je možná montáž systému bez porušenia interiéru?

Áno. Dodáme Vám kompletný bezdrôtový systém, alebo odporučíme technické riešenie s čo najmenším zásahom do Vášho interiéru.

Ako je zabezpečený servis, v prípade poruchy systému?

Nemusíte sa obávať, poskytujeme záručný ako aj pozáručný servis bezpečnostných a kamerových systémov 24 hodín denne.

Ako mám postupovať ak by som mal záujem o bezpečnostný alebo kamerový systém?

V prípade záujmu o bezpečnostný alebo kamerový systém nás neváhajte kontaktovať na uvedených kontaktných číslach alebo priamo naše obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formuláru. Radi Vám poradíme pri výbere vhodného systému a zabezpečíme Vám rýchlu a odbornú montáž.


Myslite na svoju bezpečnosť


Momentálne štatistické údaje polície vykazujú cez 550 krádeží vlámaním denne. Vďaka tomuto faktu sa stali Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) bežným štandardom novostavieb, netreba však zabúdať ani na už existujúce objekty. EZS sú jednou z možností ochrany Vášho majetku. Hlavnou funkciou EZS je akusticky, opticky, prípadne prostredníctvom komunikačných sietí upozorniť majiteľa prípadne SBS o neoprávnenom vstupe osoby do objektu či inej hrozbe (požiar, zaplavenie, únik plynu). V druhom rade má viditeľne nainštalovaný EZS v objekte aj veľmi dobrý účinok prevencie a odradenia možného páchateľa. Štandardný zabezpečovací systém je zložený zo snímačov pohybu PIR, ktoré môžu byť vnútorné aj vonkajšie, magnetických detektorov otvorenia dverí a okien prípadne snímačov dymu, plynu, vody atď. Signály zo snímačov sa privádzajú kabelážou alebo aj bezdrôtovo do ústredne, ktorej úlohou je ich vyhodnotiť a rozhodnúť podľa aktuálneho prevádzkového stavu o vyhlásení poplachu, odovzdaní informácie na telefón či privolaní strážnej služby alebo polície. EZS bola kedysi náročnou investíciou, no v súčasnej dobe sa pri jednoduchých systémoch dá cenovo porovnať aj s bežnými elektrickými spotrebičmi v domácnosti.